O mnie

IWONA SPALENIAK

„Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” Heraklit z Efezu

Jestem life & business coachem. Towarzyszę klientom w procesie zmian na drodze do realizacji celów. Wydobywam potencjały, pomagam odkryć możliwości i zrozumieć, jak wiele zależy od nas samych.

Ukończyłam Akademię Morską w Gdyni na wydziale Zarządzania i Marketingu oraz studia podyplomowe w obszarze Coachingu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

Od 20 lat realizuję projekty związane z rozwojem osobistym. Wspieram osoby, które chcą być niezależne, pewne siebie i szczęśliwe. Obszary  mojej  pracy związane  są  zarówno        z życiem zawodowym, jak i osobistym.

Aktualnie współpracuję z firmą Fryderyka Karzełka w charakterze doradcy rozwoju osobistego, gdzie zajmuję się przygotowaniem planów rozwojowych i wsparciem   klientów  w czasie realizacji procesu rozwojowego. Jestem przede wszystkim  praktykiem  świadomej  zmiany,  a swoją wiedzę cały czas  poszerzam poprzez  udział w  szkoleniach,  seminariach    i warsztatach.

Stworzyłam własną strukturę sieci sprzedaży współpracując z firmą Oriflame Sweden. Wspieram konsultantów i managerów w ich rozwoju pełniąc rolę Dyrektora Klubu Oriflame.

To, z czego jestem najbardziej dumna to:

Akademia Skutecznej Zmiany – autorski projekt, który pomaga wprowadzać zmiany do swojego życia.

Psychologia i rozwój osobisty to moja pasja, którą wykorzystuję, aby pomagać innym. Wartości, którym podporządkowałam swoje życie to wiara, rodzina, zdrowie, miłość, rozwój, praca i odpowiedzialność.

Zapraszam do współpracy.