Akademia

AKADEMIA SKUTECZNEJ ZMIANY – EDYCJA DWUDNIOWA

 „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” Mahatma Ghandi

szczęście relaks spokój akademia

Dwudniowe szkolenie, w czasie którego przygotujesz się do transformacji, jaką chcesz zrealizować w życiu prywatnym lub zawodowym.

Przez dwa dni będziesz intensywnie pracować przygotowując bardzo dokładny plan działania, który uwzględni poszczególne etapy przechodzenia przez proces. Poznasz mechanizmy, które pojawiają się w czasie wprowadzania zmian oraz narzędzia, które pomogą Tobie skutecznie je wprowadzić. Dowiesz się, w jaki sposób zarządzać przekształceniami i nauczysz się, jak proaktywnie wpływać na ich realizację.


DLA KOGO ?

Dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się świadomego procesu przemiany i dzięki temu mieć bezpośredni wpływ na rezultaty, które będą wprowadzać do życia zawodowego lub osobistego.

W obszarach życia osobistego najczęściej ze szkolenia korzystają osoby:

  • które nie czują satysfakcji ze swojego życia i chcą to zmienić;
  • które chcą od jakiegoś czasu coś zmienić i ich działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów: zmiana pracy, miejsca zamieszkania, przejście na emeryturę, otwarcie własnego biznesu, wyprowadzka z domu rodzinnego, pozbycie się nadwagi, wejście w nowy związek, zakończenie związku, walka z nałogiem, wprowadzenie balansu między życiem prywatnym a zawodowym;
  • które dotknęła  zmiana i muszą  zbudować swoje życie w nowych warunkach: niespodziewany rozwód, zwolnienie z pracy.

W obszarach życia zawodowego najczęściej ze szkolenia korzystają:

  • właściciele firm, którym zależy na wprowadzaniu innowacji związanych z rozwojem własnego biznesu,
  • menagerowie, którzy potrzebują zwiększyć swoje kompetencje, w zakresie różnego rodzaju przekształceń,
  • pracownicy, którzy dzięki szkoleniu zrozumieją potrzebę wprowadzania zmian i dzięki temu chętniej współpracują w procesie ich wdrażania.

Szkolenie przeprowadzane jest w formie warsztatów. W czasie warsztatów wykonujemy ćwiczenia w parach, analizujemy przypadki, przygotowujemy scenki. Skupiamy się przede wszystkim na pracy, która ma na celu wydobycie potencjału i przygotowanie do skutecznego wdrożenia procesu poprzez umiejętne zaplanowanie, zarządzanie, radzenie sobie z oporem, komunikacją zmiany w najbliższym otoczeniu i utrzymaniem oczekiwanych efektów.

Zapraszam do współpracy przez zakładkę kontakt oraz na mojego bloga.